INFORMACE PŘED ODJEZDEM


1. POTVRZENÍ PROKAZUJÍCÍ NEGATIVITU NA COVID 19 (TESTOVÁNÍ)

Při odjezdu (nebo příjezdu na tábor v případě individuální dopravy) je nutné odevzdat:
- potvrzení o negativním výsledku PCR testu (nesmí být starší 7 dnů), nebo
- potvrzení o negativním výsledku antigenního testu (nesmí být starší 72 hodin – počítáno od 0:00 hodin dne ve kterém byl test proveden) – tento typ testování je třeba opakovat vždy po 7 dnech, proto je NUTNÉ PŘEDAT PŘI ODJEZDU ZDRAVOTNICI 2ks samotestovací sady (v sáčku, podepsané jménem dítěte), nebo
- potvrzení o očkování v případě, že od podání první dávky uplynulo 22 dní, nebo
-  potvrzení o prodělání nemoci Covid 19 v předcházejících 180 dnech (pokud 180 dní uplyne během tábora, je nutné splnit jednu z výše uvedených podmínek) 

Přestože je možné akceptovat výsledky testů dle výše u vedených pravidel, žádáme Vás o provedení testování dětí v termínu co nejbližším odjezdu tábora. Pokud to možné není, prosíme o dodržování zvýšené opatrnosti v období mezi testem a odjezdem na tábor. 

2. ODJEZD NA TÁBOR

Prosíme ty z Vás, kteří mají možnost děti na tábor dovést po vlastní ose, abyste nám dali vědět (pokud jste tak dosud neučinili) a děti autem na tábor přivezli. V tomto případě si převezmeme děti u brány tábora v době od 13:00 do 14.00 hodin.

I letos budeme odjíždět tak, aby se při odjezdu setkalo co nejméně lidí, bylo v okolí více míst na parkování a vše proběhlo ve větším klidu. 

První skupina bude odjíždět v sobotu 03.07.2021 ve 13:30 z parkoviště u Úřadu městské části Praha 4 (dříve poliklinika), ul. Antala Staška, stanice metra Budějovická, sraz účastníků je stanoven na 13:00 hod. Druhá skupina za stejných podmínek, jen odjezd je ve 14:30 a sraz ve 14:00 hodin. Každý dostal individuální e-mail do které skupiny patří. Pokud jste e-mail nečetli, nebo jste informaci zapomněli, tak nás prosím kontaktujte.

Kromě dokladů (ev. samotestů v případě antigenních testů) uvedených v bodě 1.  nezapomeňte vzít s sebou k odjezdu:  

- potvrzení o obecné bezinfekčnosti ze dne odjezdu, tj. 03.07.
- potvrzení o zdravotní způsobilosti (platné dva roky)
- kopii kartičky zdravotní pojišťovny

3. DALŠÍ INFORMACE

Děti měli v instrukcích „Co s sebou“ také malé kapesné. Vzhledem k platným vládním opatřením pro letní tábory děti nebudou moci navštívit nedaleké městečko, ani jet na celodenní výlet do míst, kde by se mohli potkat s více lidmi, a tedy ani utratit své kapesné.  Letos bychom jim tedy chtěli  udělat několikrát za tábor, obchod přímo v areálu tábora, kde by si mohly za stejné ceny jako v běžném obchodě nakoupit to, za co obvykle utrácejí.

Nezapomeňte prosím přibalit dětem obyčejné bílé tričko (budeme ho pomalovávat) - jak je uvedeno v pokynech k táboru.

Všechny potřebné informace naleznete také V záložce „Pro rodiče“.