Informace před táborem


Vážení rodiče,

byť se situace mění doslova každým okamžikem, máme snad finální informace ohledně testování dětí před táborem. Dítě se před odjezdem na tábor musí prokázat aktuálním negativním PCR testem. Pokud dítě koronavirus prodělalo v posledních 180 dnech, stačí o tomto lékařské potvrzení. To samé platí v případě, že je minimálně 22 dní po první dávce očkovací vakcíny. Všechny výše uvedené skutečnosti je nutné při odjezdu prokázat, ideálně prostřednictvím oficiálního certifikátu.

V případě testování metodou PCR se vyhneme opětovnému testování během tábora, které by bylo při našem počtu dětí administrativně i organizačně náročné a narušilo by táborový program.

V případě, že se rozhodnete z nějakého důvodu PCR test s dětmi neabsolvovat, je možné se před odjezdem prokázat i negativním testem antigenním. V tomto případě nesmí být test starší 72 hodin s tím, že je nutné při odjezdu předat paní zdravotnici s ostatními dokumenty i další 2 ks samotestovací sady (s nadepsaným jménem Vašeho dítěte), neboť budeme muset tyto děti otestovat po 7 dnech znovu.

Počítejte tedy prosím s výše uvedenou povinností, včas děti objednejte (případně si zajistěte odpovídající certifikát). Mějte prosím na paměti, že v případě nesplnění výše uvedených podmínek, nebudeme moci Vaše dítě na tábor přijmout.