15.ledna 2020Info k přihlašování dětí na tábor 2020

V loňském roce jsme zaznamenali opravdu veliký zájem o první turnus našeho tábora, kdy se během několika hodin přihlásilo asi o 40 dětí více než byla kapacita tábora, což přineslo mnoho organizačních těžkostí. Jelikož jsme chtěli uspokojit všechny přihlášené, dostavěli jsme pár chatek k ubytování, rozšířili sociální zařízení a umývárny a udělali mnoho organizačních opatření. Věříme, že všichni byli nakonec spokojení.


Tento rok očekáváme podobný zájem a nemůžeme si dovolit kapacitu tábora nadále navýšit, aby to nemělio vliv na kvalitu tábora. Nechceme také zvyšovat cenu tábora pro všechny jen proto, abychom odradili některé zájemce. Proto jsme se rozhodli, umožnit přihlášení pouze účastníkům tábora z minulého roku, a teprve v případě, že někdo této možnosti nevyužije, dáme příležitost k přihlášení novému zájemci. Účastníky loňského tábora budeme s pokyny k přihlášení kontaktovat individuálně na e-mailovou adresu, a pro případné nové zájemce bude přihlášení umožněno 17.2. v případě, že budou k dispozici volná místa.


Bohužel v tuto chvíli neumíme zaručit, kolik míst bude od 17. 2. volných, ani jestli se náhodou nestane, že bude kapacita tábora hned v prvním kole naplněna.

Za tato nezbytná opatření se všem moc omlouváme, děkujeme za pochopení i za neuvěřitelný zájem, který nám dělá radost.

Všechny aktualizace můžete sledovat i nadále na našich webových stránkách.

Táborový tým


Sponzoři:Ručně vyráběné náramky z přírodních minerálů a vzácného dřeva


Výpočetní technika  • Uživatelé 17
  • Články 364
  • Počet zobrazených článků 1494200