Časová linie 1.turnusu

 • Tajemství starého Egypta

  Léto 2020

 • Akta X

  Léto 2019

  Agenti mnoha tajných služeb z celého světa se schází ve výcvikovém kempu, aby se zdokonalili ve svých specializacích a odbornostech. Od začátku se však v okolí tábora dějí záhadné věci a podivné nehody, které je nutné řešit. Šetření zavede agenty až hluboko do historie k dávným odloženým případům, které mohou mít skutečně neobvyklý a možná i mimozemský základ. Řešení záhad s sebou ponese napětí, soutěžení, ale především zábavu pro všechny.

 • Turnaj o kouzelnický pohár

  Léto 2018

  Již dávno uplynula doba, kdy na naší Bradavické škole čar a kouzel studoval Harry Potter, mnoho věcí ale zůstalo tak, jak je známe z oněch dob. Letos se do Bradavic sjedou nejznámější kouzelnické školy z celého světa, aby se utkaly v napínavých zkouškách a soutěžích o slavný Kouzelnický pohár. Začátkem léta bude vše připraveno k velké slávě, jakou kouzelnický svět zažívá jen jednou za několik let. Zlo, které bylo poraženo ještě za dob Harryho, již bylo dávno zapomenuto, i když možná stále ještě někde doutná a čeká na příležitost k probuzení.

 • Boj o Sázavský trůn

  Léto 2017

  Království Západosázaví začínají sužovat nepokoje. Trůn je bez vhodného dědice a král, který se ocitl na sklonku života, je nucen za sebe najít následníka. Do královského města proto byli povoláni členové všech šlechtických rodů, které musí projevit nejen svou oddanost králi a celému království, ale především prokázat, že jsou hodni ujmout se královských povinností! Trůn je sice jediný a zvítězit může jen jeden rod, ale království je více než bohaté a tak každý kdo sezůčastní boje o trůn a prokáže své kvality může být bohatě odměněn.

 • Star Wars Academy

  Léto 2016

  Každý (schopný obyvatel Galaxie) bez jiného důležitého úkolu bude povolán do sektoru Sedliště z důvodu pravděpodobného přímého střetu s armádou Sithů v nebezpečném prostředí galaktické občanské války. Povoláni budou také všichni nově nalezení Mistři Jedy a vůdci našich spojených sil. Bude potřeba každého z nich. Naším úkolem bude porazit temnou stranu síly, která se opět probouzí....

 • Sanatorium doktora Sauerkrauta

  Léto 2016

  Věhlasné sanatorium Dr. Sauerkrauta je připraveno postarat se o duševní zdraví všech kteří si někdy nepřipadají normální, nebo si naopak připadají normálnější než ostatní. I letos máme připraveno velké množství her, napětí a dobrodružství... to vše pod dohledem statných ošetřovatelů.